Oprogramowanie do zarządzania aukcjami Allegro – jakie ma zalety?

1 maja , 2018 oprogramowanie e-commerce

Zarządzanie aukcjami Allegro może być bardzo czasochłonne. Zwłaszcza, jeśli wszystkie działania przeprowadzane w ramach platformy muszą być wykonywane ręcznie. Aby ułatwić sprzedawcom obsługę portalu, powstają pogramy do zarządzania aukcjami. Jak one działają? Jakie mają zalety? Sprawdźmy.

Sprzedaż na Allegro – prosta i szybka

Jeśli byłeś kiedyś sfrustrowany/a ręcznym dodawaniem aukcji, a w Twoim sklepie znajdują się dziesiątki, setki lub więcej produktów, to program do zarządzania Allegro, będzie idealny dla Ciebie. Dzięki niemu będziesz mógł/mogła w ciągu zaledwie kilku sekund dodać pojedyncze, jak i masowe aukcje. Jednym z narzędzi, które są dostępne na rynku, a oferują taką możliwość jest OfererSell. Jednak OfererSell pozwoli Ci na znacznie więcej.

Nie od dziś wiadomo, że pierwszą rzeczą, na jaką zwracamy uwagę przy zakupach, jest ogólna estetyka prezentacji. Jeśli chcesz, aby Twoje produkty zrobiły wrażenie na internautach koniecznie musisz zadbać o ich piękne przedstawienie. OfererSell jest zintegrowany z nowymi szablonami Allegro, co daje Ci możliwość tworzenia pięknych aukcji, które przyciągną wzrok klientów. To spora przewaga nad innymi sprzedającymi, która pozwoli Ci zdobyć zaufanie i wiarygodność w oczach kupujących.

Sprawne wysyłania

Szybkie wystawianie aukcji to dopiero początek tego, co ma nam do zaoferowania OfererSell. Dzięki niemu stan magazynowy oraz ceny produktów na aukcjach, będą na bieżąco aktualizowane z faktycznym stanem w naszym sklepie. Pozwoli Ci to na uniknięcie nieprzyjemnych sytuacji, w których to na zakupiony towar klient musi dłużej poczekać lub zabraknie go dla niego.

Jeśli chcesz wysłać klientom zamówienia pod koniec dnia pracy wystarczy, że klikniesz jeden przycisk, a wszystkie dokonane w danym dniu sprzedaże zostaną pobrane z Allegro. Zamówienia tego samego klienta zostaną automatycznie zgrupowane, co pozwoli Ci przesłać produkty w tej samej paczce. Tego rodzaju udogodnienie znacznie przyspieszy cały proces obsługi posprzedażowej w sklepie. Zważywszy jeszcze na fakt, że w OfererSell zintegrowane są także usługi kurierskie, co umożliwia Ci oszczędzenie czasu w poszukiwaniu i załatwianiu formalności związanych z wysyłką. Z OfererSell obsługa Twoich klientów będzie szybsza i jeszcze łatwiejsza. Więcej dowiesz się na stronie internetowej tego programu do obsługi Allegro.


1 Response

  1. Adwokat pisze:

    Jeśli chodzi o allegro to polecam tradewatch. Naprawdę pomoce narzędzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *